MEKANLAR

The Circle şehir hayatının bütün canlılığıyla devam ettiği Beyoğlu’nun merkezinde, Kumbaracı Yokuşu’nda yer alıyor. Canlı bir sosyal ve kültürel hayatın tam ortasında, gizli bir vahayı andıran The Circle çeşitli etkinlikler için uygun bir yapıda tasarlandı.

Bu özel mekanda bir etkinlik düzenleme fikriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Mekanlarla ilgili daha detaylı bilgi için kiralama dokümanını indirebilirsiniz.

Ana Mekan

Beyoğlu’nun merkezinde bulunan bu tarihi ve özel mekan kurumsal toplantılar, basın toplantıları, atölyeler, film gösterimleri, özel davetler ve kokteyller için uygun bir mekandır. Farklı etkinlikler için farklı düzenlenmelere açık olan bu mekanda ayrıca kullanışlı bir bar ve açık hava etkinliklerine uygun bir bahçe bulunuyor.

115 m²
150 kişi / Ayakta
90 kişi / Oturma Düzeni

Bahçe

Ana Mekan’a eşlik eden bu huzurlu bahçe açıkhava toplantıları, özel davetler, konserler, kokteyller ve ve kutlamalara uygundur.  Beyoğlu’nun merkezinde bir vahayı andıran bu özel bahçe, Ana Mekan’la birlikte kullanılabileceği gibi, etkinlikler için tek başına da kiralanabilir.

150 m²
150 kişi / Ayakta

Partner Mekan

Joint Idea

The Circle’ın partnerlerinden olan, çalışma hayatına alternatif bir bakış getiren Joint Idea farklı etkinlikler için özel olarak tasarlanmış mekanlar sunuyor. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.